Produkty Horien, Asia Import

O Nas

Import z Azji

Pomożemy Ci zdobyć rewelacyjne produkty w jeszcze lepszych cenach prosto z dalekowschodnich fabryk! Skorzystaj z naszego doświadczenia teraz!

Kierunki Importu

Zapewniamy fachową pomoc naszych kompetentnych doradców, aby Twoje zamówienie dotarło na miejsce w odpowiednim czasie.

Współpraca

Jeśli masz pytania skontaktuj się telefonicznie lub napisz maila.

zobacz warunki współpracy ›

Produkty Horien

Horien Medical Sp. z o.o. jest  dystrybutorem produktów firmy Horien Contact Lens Co., Ltd. w Polsce. Historia tej popularnej dziś marki soczewek i płynów pielęgnacyjnych rozpoczęła sie w Polsce w 2004 roku kiedy to jako pierwsi poprzez firmę J&M Prestige nawiązalismy współpracę z największym azjatyckim producentem wyrobów kontaktologicznych. Dzięki wysokiej jakości i przystępnej cenie produkty Horien znalazły stałych odbiorców i cieszą się zaufaniem tysięcy klientów. Dziś Horien Medical Sp. z o.o. exportuje produkty tej marki do innych krajów europejskich takich jak Czechy, Słowacja, Litwa, Estonia, Wielka Brytania i Cypr. Od roku 2007 Horien Medical Sp. z o.o. jest wyłącznym wlaścicielem marki Horien w Polsce (Biuletyn Urzedu Patentowego Nr 18 (879) Rok XXXV).

Produkty Horien na świecie.

Horien Contact Lens Co., Ltd. (w Azji znana jako Hydron Contact Lens Co., Ltd.) jest firmą należącą do koncernu Ginko Optical Group z siedzibą na Tajwanie. We wrześniu 1995 roku Ginko Optical Group przejęło od Hydron International fabrykę produkującą soczewki kontaktowe mieszczącą się w Waco w Texasie. Ginko otrzymało również prawa do do używania marki HYDRON na terenie Chin. Menadżerowie wraz z pracownikami technicznymi zostali wysłani na szkolenia do Waco. We wrześniu 1996 roku cala produkcja w Waco (Texas) została przeniesiona do nowo wybudowanej fabryki w Chinach gdzie rozpoczęto produkcje. Po 12 latach wybudowano kolejną bardzo nowoczesną fabrykę, która może dostarczyc 45 milionów soczewek kontaktowych  i 30 milionów roztworów do soczewek na rok.

Nowoczesna fabryka w prowincji Jiangsu 

 

 

Produkty Horien - wysoka jakość, przystepna cena

Produkty Horien produkowane są zgodnie z wymaganiami stawianymi wyrobom medycznym przez Unię Europejską a określone w dyrektywie MDD 93/42/EWG. Certyfikat zgodności został wydany przez znaną i cenioną jednostkę notyfikowaną Det Norske Veritas. Mając na uwadze wysokie wymagania rynku oraz pełne zadowolenie Klientów, Horien Contact Lens Co., Ltd. cały czas dba o podnoszenie jakości oferowanych produktów. Własne zaplecze technologiczne i badawcze w dużej mierze przyczynia się do realizacji tych założeń. Nowoczesny profil produkcji oraz wysoka jakość produkowanych wyrobów, zgodnych z wymogami Unii Europejskiej, potwierdza certyfikat ISO14001 and GB/T28001-2001.


Dystrybutor w Polsce:

__________________________________
Horien Medical Sp. z o.o.
ul. Unii Europejskiej 4, 86-050 Solec Kujawski
Biuro handlowe:
ul. Unii Europejskiej 4/ 203A, B3
86-050 Solec Kujawski
tel:+48523870235
tel:+48523873291
fax:+48525223230
www.horien.pl
biuro@horien.pl