Asia Import

Import z Azji

Kierunki Importu

Zapewniamy fachową pomoc naszych kompetentnych doradców, aby Twoje zamówienie dotarło na miejsce w odpowiednim czasie.

Współpraca

Jeśli masz pytania skontaktuj się telefonicznie lub napisz maila.

zobacz warunki współpracy ›

Import z Azji

Działamy na zlecenie Klienta, co oznacza, że jest on bezpośrednim importerem i dzięki temu omija pośredników, hurtowników oraz, co jest niezwykle ważne, kupuje po cenach oferowanych przez dostawców z Azji. Chronimy naszych Klientów przed popełnieniem błędów wynikających z niewiedzy lub braku doświadczenia. Nasi klienci nie muszą znać języków obcych aby zostać importerami.

Nasze działania obejmują - w zależności od potrzeb Klienta, rodzaju towaru, itp.:

Jeśli nasz Klient nie jest pewien czy warto kupować wybrane przez niego towary bezpośrednio w Azji ponieważ nie zna ich cen, nasz "raport cenowy" umożliwi mu podjęcie właściwej decyzji.

Nasz przedstawiciel w Azji osobiście składa wizytę u dostawcy, a efektem jego pracy jest obszerny raport zawierający informacje kluczowe dla podjęcia decyzji o złożeniu u niego zamówienia, takie jak: jaki jest zakres produkcji, jakie są możliwości produkcyjne, jak wygląda fabryka, kto jest prawnym przedstawicielem firmy, czy firma posiada ważne licencje, czy firma posiada system kontroli jakości, itp. 

Mogą to być próbki towarów pochodzących z bieżącej produkcji dostawcy lub próbki wykonane zgodnie ze wzorem naszego Klienta.

Kontrole przeprowadzają wykwalifikowani inspektorzy a wyniki przedstawiane w raportach pokontrolnych są akceptowane  przez dostawców oraz banki (akredytywa).

Jesteśmy w stanie zaproponować  naszym Klientom najkorzystniejsze dla nich oferty spedycyjne, a towar jest dostarczany bezpośrednio do ich magazynów.


Dla każdego z Klientów dopasujemy odpowiednie działania z powyższej listy.