Asia Import

O Nas

Import z Azji

Pomożemy Ci zdobyć rewelacyjne produkty w jeszcze lepszych cenach prosto z dalekowschodnich fabryk! Skorzystaj z naszego doświadczenia teraz!

Kierunki Importu

Zapewniamy fachową pomoc naszych kompetentnych doradców, aby Twoje zamówienie dotarło na miejsce w odpowiednim czasie.

Współpraca

Jeśli masz pytania skontaktuj się telefonicznie lub napisz maila.

zobacz warunki współpracy ›

O Nas

Import z Chin to "dobry biznes". Zapewne wielokrotnie słyszałeś podobne opinie. Setki firm zbudowało już stabilne fundamenty właśnie na kooperacji z firmami z Azji. Dlaczego nie mógłbyś spróbować i Ty?

J&M Prestige oraz Horien Medical Sp. z o.o.  od 13 lat wspierają polskie firmy pragnące rozpocząć działalność handlową z firmami azjatyckimi. Dzięki naszemu doświadczeniu, oraz bezpośrednim kontaktom z azjatyckimi przedstawicielami możemy zaproponować Państwu atrakcyjne warunki współpracy.

Co możemy zrobić?


Kogo dotyczy oferta?

Odpowiadamy tylko na poważne zapytania, nie interesuje nas detal, ani handel na aukcjach internetowych. Nie sprowadzamy towaru dla osób prywatnych. Współpracujemy tylko z zarejestrowanymi firmami. Wnikamy w indywidualne potrzeby każdego klienta, starannie i odpowiedzialnie staramy się je zaspokoić. Współpracę z naszymi kontrahentami utrzymujemy długoterminowo i zapewniamy tajność każdej informacji.

Zapraszamy do współpracy!